Întâlnește echipa noastră!

Cele mai frumoase călătorii încep și se continuă alături de o echipă ai cărei membri au întotdeauna un scop comun.

Echipa APAN Top Selection are la bază câteva principii fundamentale, cum ar fi încrederea, respectul și comunicarea eficientă. Fiecare membru al echipei joacă un rol important atunci când vorbim despre serviciile pe care APAN Top Selection le livrează cu professionalism.

APAN Top Selection evoluează prin oamenii care fac parte din echipă și o data cu aceștia. Fiecare livrare a unui automobil nou sau rulat este o experiență pe care echipa APAN Top Selection o trăiește cu bucurie.

Vino să cunoști echipa APAN Top Selection care îți va pune la dispoziție oferte personalizate, soluții de finanțare convenabile, consultanță în alegerea automobilului ideal pentru tine, dar și soluții de buy-back!

Braila

Marian Puscasiu

Consilier vânzări

marian.puscasiu@apan.ro

+40 740 016 163

Mihai Iuriet

Consilier vânzări

mihai.iuriet@apan.ro

+40 740 310 967

Dan Ploesteanu

Consilier vânzări

dan.ploesteanu@apan.ro

+40 753 313 732

Corina Peios

Consilier vânzări

corina.peios@apan.ro

+40 751 084 424

Octavia Leu

Consilier vânzări

octavia.leu@apan.ro

+40 755 118 181

Cătălin Mariescu

Consilier maşini rulate

catalin.mariescu@apan.ro

+40 751 084 286

Datcu Marian

Consilier vânzări

marian.datcu@apan.ro

+40 747 059 130

Adrian Vlad

Director Vanzari

adrian.vlad@apan.ro

+40 740 118 718

Stefan Podaru

Project Manager

stefan.podaru@apan.ro

+40 742 168 296

Bucuresti

Ştefan Bezman

Consilier vânzări

stefan.bezman@apan.ro

+40 747 047 992

Alina Baju

Fleet Manager

alina.baju@apan.ro

+40 749 263 300

Albert Condrea

Consilier vânzări

albert.condrea@apan.ro

+40 751 019 330

Stelian Ersen

Fleet Manager

stelian.ersen@apan.ro

+40 754 236 854

Eugenia Nisip

Senior Sales Consultant

eugenia.nisip@apan.ro

+40 747 097 032

Eduard Mihaila

Consilier vânzări

eduard.mihaila@apan.ro

+40 749 289 402

Galati

Dan Boeru

Consilier vânzări

dan.boeru@apan.ro

+40 741 256 198

Florin Chiscop

Consilier vânzări

chiscop.florentin@apan.ro

+40 740 118 717

Lucian Onofrei

Consilier vânzări

lucian.onofrei@apan.ro

+40 755 044 866

Razvan Butucescu

Director vanzari

razvan.butucescu@apan.ro

+40 741 089 044

Iasi

Ovidiu Biciin

Director Executiv

ovidiu.biciin@apan.ro

+40 748 142 973

Cosmin Cristescu

Director Vanzari

cosmin.cristescu@apan.ro

+40 742 097 225

Ionut Andronache

Consilier Vanzari

ionut.andronache@apan.ro

+40 744 608 272

Catalin Donici

Consilier Vanzari

catalin.donici@apan.ro

+40 754 241 034

Stejarel Ionescu

Consilier Vanzari

stejarel.ionescu@apan.ro

+40 741 188 733

Relu Brasoveanu

Consilier Vanzari

relu.brasoveanu@apan.ro

+40 742 017 731

Suceava

Sergiu Mosor

Consilier vânzări

sergiu.mosor@apan.ro

+40 742 260 952

Mașini livrate recent. Mulțumim pentru încrederea acordată.