Suntem prezenți în 5 locații.

Cu o echipă de profesioniști.

Locație Brăila

Adresa

Şos. Dig Brăila - Galaţi
DN 22B, km 4

Email:
topselection@apan.ro

Program:

Luni-Vineri: 08.30 - 18.00
Sâmbătă: 08.30 - 14.00

Galerie foto locatie

Cunoaste echipa

Marian Puscasiu

Consilier vânzări

marian.puscasiu@apan.ro

+40 740 016 163

Mihai Iuriet

Consilier vânzări

mihai.iuriet@apan.ro

+40 740 310 967

Dan Ploesteanu

Consilier vânzări

dan.ploesteanu@apan.ro

+40 753 313 732

Corina Peios

Consilier vânzări

corina.peios@apan.ro

+40 751 084 424

Octavia Leu

Consilier vânzări

octavia.leu@apan.ro

+40 755 118 181

Cătălin Mariescu

Consilier maşini rulate

catalin.mariescu@apan.ro

+40 751 084 286

Datcu Marian

Consilier vânzări

marian.datcu@apan.ro

+40 747 059 130

Adrian Vlad

Director Vanzari

adrian.vlad@apan.ro

+40 740 118 718

Stefan Podaru

Project Manager

stefan.podaru@apan.ro

+40 742 168 296

Scrie-ne

( * ) Campuri obligatorii

Locație pe harta

Mașini livrate recent. Mulțumim pentru încrederea acordată.

Inchide

Am introdus un filtru nou prin care îți poți calcula rata lunară pentru mașina dorita. Accesează calculatorul cu Dobâdă Promo de 2,25%

Calculează rată cu Dobândă Promo