Alatura-te echipei noastre

CONSTRUIEȘTE-ȚI CARIERA ALĂTURI DE NOI!

Din această echipă de oameni frumoși care însuflețesc povestea Grupului APAN, lipsesc câțiva membri. Dacă perseverența și dedicarea te caracterizează, poate ești chiar tu persoana potrivită care să completeze echipa.

Alătură-te echipei noastre și te vei bucura de un cadru de lucru atractiv, pachet salarial motivant, posibilitate de promovare și instruiri periodice.

Vino și tu să faci parte dintr-o echipă Mereu în mișcare....

Candidatul ideal:

  • Este o persoană flexibilă, punctuală, organizată cu mare atenție la detalii
  • Deține experiență pe un post similar în vânzări și servicii auto
  • Este o persoană cu spirit de echipă și inițiativă, își asumă responsabilitățile și este comunicativ
  • Identifică și contactează clieții potențiali targetați de companie
  • Cunoaște produsele și serviciile din portofoliu pentru a le putea prezenta persuasiv clienților
  • Oferă consultanță clienților în vederea alegerii soluției potrivite
  • Asistă și urmărirește procesul de vânzare până la finalizare
  • Menține relații de lungă durată cu clienții după finalizarea vânzării și dezvoltă un parteneriat pe termen lung
  • Are abilitatea de a crea rapid conexiuni
  • Realizează rapoarte de vânzări și utilizează instrumentele specifice companiei

Descrierea jobului

  • Efectuarea lucrărilor de întreținere și reparație a vehiculelor
  • Completează fișa de manoperă și comandă conform instrucțiunilor de lucru specifice
  • Efectuează diagnosticarea vehiculelor din punct de vedere mecanic
  • Stabilește necesarul de piese pentru efectuarea reparației
  • Solicită la magazie piesele necesare pentru reparatiile menționate în comandă
  • Verifică prin autocontrol calitatea lucrărilor efectuate
  • Utilizează echipamentele de măsurare și testare
  • Respectă normele de protecție și securitate a muncii
  • Înțelege obiectivele firmei și este rezilient în condiții de stres
  • Lucrează în echipă și este comunicativ
  • Are cunoștințe de specialitate

Descrierea jobului:

  • Este o persoană încrezătoare, implicată, care gestionează eficient timpul de lucru
  • Participă activ la rezolvarea sarcinilor de echipă
  • Dezvoltă politica de fidelizare a clienților existenți și oferă suport în îmbunătățirea bazei de date
  • Genstionează cererile cliențiilor din Social Media și de pe chat-ul integrat în site-ul companiei
  • Are gândire critică și este orientat spre rezolvarea problemelor
  • Are capacitatea de adaptare la schimbare

Mașini livrate recent. Mulțumim pentru încrederea acordată.

Am înțeles.

Ne găsești oriunde online, dar și în 5 orașe: București, Brăila, Galați, Iași, Suceava

Vezi locațiile.