Alatura-te echipei noastre

CONSTRUIEȘTE-ȚI CARIERA ALĂTURI DE NOI!

Din această echipă de oameni frumoși care însuflețesc povestea Grupului APAN, lipsesc câțiva membri. Dacă perseverența și dedicarea te caracterizează, poate ești chiar tu persoana potrivită care să completeze echipa.

Alătură-te echipei noastre și te vei bucura de un cadru de lucru atractiv, pachet salarial motivant, posibilitate de promovare și instruiri periodice.

Vino și tu să faci parte dintr-o echipă Mereu în mișcare....

Descrierea jobului:
Întreținerea mașinilor din parcul auto: spălare, încărcare baterii, lustruire

Candidatul ideal:

  • Deține permis de conducere
  • Este o persoană flexibilă, punctuală, acordă mare atenție la detalii și este organizată
  • Este opersoană dinamică, cu spirit de echipă și inițiativă, își asumă responsabilități și deține abilități de comunicare

Descrierea jobului

  • Efectuarea lucrărilor de întreținere și reparație a vehiculelor
  • Completează fișa de manoperă și comandă conform instrucțiunilor de lucru specifice
  • Efectuează diagnosticarea vehiculelor din punct de vedere mecanic
  • Stabilește necesarul de piese pentru efectuarea reparației
  • Solicită la magazie piesele necesare pentru reparatiile menționate în comandă
  • Verifică prin autocontrol calitatea lucrărilor efectuate

  • Oferă suport pe parcursul desfășurării unui eveniment/ lansare
  • Stabilește legătura cu frunizorii și comandă materiale promoționale și elemente de identificare pentru colegi
  • Gestionează facturi
  • Crează continut pentru paginile de Facebook și asigură materialele necesare desfasurarii campaniilor
  • Ajută la identificare și fidelizarea clienților
  • Asigură buna desfășurare a activităților pe care le implică postul ocupat

Mașini livrate recent. Mulțumim pentru încrederea acordată.

Inchide

Am introdus un filtru nou prin care îți poți calcula rata lunară pentru mașina dorita. Accesează calculatorul cu Dobâdă Promo de 2,25%

Calculează rată cu Dobândă Promo