Alatura-te echipei noastre

Parteneri în Vânzări - Constanța, Brașov, Timișoara

Partenerul ideal este o persoană conectată în zona de influență. Poate avea:

  • Abilități de comunicare si negociere
  • Experienta de vânzări în domeniul auto
  • Inițiativă
  • Orientare către atingerea obiectivelor
  • Cunoașterea pieței auto
  • Cunoștințe de operare PC
  • Permis de conducere categ. B.
  • Capacitatea de a lucra independent

Descrierea jobului

  • Prospectarea pieței auto și identificarea potențialilor clienți
  • Contactarea clienților și stabilirea de întâlniri cu aceștia
  • Cunoașterea produselor și serviciilor și prezentarea acestora
  • Consilierea clienților pentru alegerea produselor potrivite
  • Menținerea unei atitudini pozitive și prietenoase
  • Identificarea și atragerea de noi clienți
  • Desfășoară activități de prospectare a pieței
  • Întocmirea de rapoarte specifice activității

Ce oferim

  • Suport in vânzări cu o echipa de profesioniști (call center, marketing, back office, buy-eri, echipă de vânzări)
  • Sisteme informatice pentru optimizarea proceselor de vânzare de la distanță
  • Stocuri de mașini prezente în Iași, Galați, Brăila și București
  • Oportunități de vânzări dar și de achiziții auto rulate
  • Sistem de lead generation și lead management pentru extinderea oportunităților de vânzare
  • Campanii de marketing ce susțin acțiunile de lead generation
  • Logistica necesară în desfășurarea activității de vânzări si achiziții auto
  • Perioadă de inducție cu training
  • Sistem de bonusare pentru vânzările si obiectivele realizate

Trimite-ne CV-ul tau!

( * ) Campuri obligatorii

Mașini livrate recent. Mulțumim pentru încrederea acordată.

Am înțeles.

Ne găsești oriunde online, dar și în 5 orașe: București, Brăila, Galați, Iași, Suceava

Vezi locațiile.